TV LG LED 49LJ515V AEE

  40,700L

Kodi i Produktit: TV287

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/Model49LJ515V AEE
Garanci24 MUAJ
RezolucioniFULL HD
BrandLG
Madhesia (inch)49 INCH
KontrastiResolution Upscaler
DISPLAYLED
Rezolucioni (pixel)1920 X 1080 PIX
FREKUENCA300 PMI
SMART TVJO
MarresiDVB-T2/C/S2
LidhjetHDMI,USB,LAN
Shko ne krye