TV LOBOD LED 50DN5 T2S2

  31,100L

Kodi i Produktit: TV380

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelTV LOBOD LED 50DN5 T2S2
InfoUSB-HDM1
Garanci24 Muaj
RezolucioniFULL HD
BrandLOBOD
Madhesia (inch)50 INCH
DISPLAYLED
FREKUENCA200 HZ
SMART TVJO
MarresiTVB-T2-S2
Shko ne krye