TV SAMSUNG 32 M5002

  24,300L

Kodi i Produktit: TV275

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/Model32M5002AK
Garanci24 MUAJ
RezolucioniFULL HD
BrandSAMSUNG
Madhesia (inch)32 INCH
KontrastiMega Contrast
DISPLAYLED
Rezolucioni (pixel)1920 x 1080
FREKUENCA200 Hz PQI
SMART TVJO
MarresiDVB-T2/C
Shko ne krye