TV SAMSUNG 32 UE32M4002AKXXH

  24,300L

Kodi i Produktit: TV235

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelUE32M4002AK
Garanci24 MUAJ
RezolucioniHD 1366 x 768
BrandSAMSUNG
Madhesia (inch)32 INCH
Koha Reagimit(response)100 PQI
DISPLAYLED
ModuliCL+
SMART TVJO
MarresiDVB-T2 / C / S2
LidhjetHDMI,USB,
Shko ne krye