Monedhë

Kategoritë

4 muaj më parë

WhatsApp në Windows 11 e bën të panevojshëm përdorimin e WhatsApp Web në shfletues

Me video thirrjet të disponueshme në desktop, pyetja që bëjmë sot është çfarë kuptimi ka përdorimi i WhatsApp Web në shfletuesit tanë.

WhatsApp në Windows 11 e bën të panevojshëm përdorimin e WhatsApp Web në shfletues

Ndërsa 2021 solli aplikacionin WhatsApp Desktop në Windows 11, së bashku me një pamje të re në Janar të këtij viti janë shtuar edhe disa funksionalitete të reja që do të shfaqet në versionet beta.

Versioni i ri eksperimental i për desktop sjell dy funksionalitete që bien në sy që janë reagimet ndaj mesazheve dhe opsioni për të arkivuar bisedat përgjithnjë

Këto funksionalitete janë kërkuar shumë prej përdoruesve dhe ndërsa në iOS dhe Android ofrohen prej kohësh, do të vinë së shpejti edhe në Windows 11.

Me video thirrjet të disponueshme në desktop, pyetja që bëjmë sot është çfarë kuptimi ka përdorimi i WhatsApp Web në shfletuesit tanë.

Reagime dhe arkivimi i bisedave do të largojë përdoruesit nga versioni në ueb duke reduktuar edhe numrin e tabeve të hapura në shfletuesit tanë. 

Copyright: © PCWorld Albania

Dil i kënaqur me:

OFERTË ONLINE

Samsung Galaxy A12

17,990 L20,800 L
 

Samsung Galaxy A13

17,990 L21,990 L
 
Ofertë!

Samsung Galaxy A32

26,990 L30,300 L
- 15%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Samsung Galaxy M52 5G

39,990 L
Kurseni: 7,000 L
OFERTË ONLINE

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

109,990 L
 
OFERTË ONLINE

Samsung Galaxy Z Fold3 5G

179,900 L179,990 L
 
- 9%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Galaxy Tab A7 Lite

19,990 L
Kurseni: 2,000 L