WITHINGS INSPIRE HEALTH

  12,200L

Kodi i Produktit: DUN260

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelActivité Steel
Infoteps, Distance, Calorie, Running, Swimming, Sleep
PershkrimiOS (7 or higher) / Android (4.3 or higher)
BrandWithings
Shko ne krye