XIAOMI AMAZFIT STRATOS MULTISPORT-GPS-SMARTWATCH

  20,500L

Kodi i Produktit: DUN289

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Processor1.2GHz Dual-Core
Ram512MB
Garanci6 MUAJ
BrandXIAOMI
Specifikime5 ATM water resistance, WIFI + BLUETOOTH
DISPLAY1.34
MEMORY4GB
Bateria290mAh Li-Polymer
Shko ne krye