XIAOMI MI 9 LITE 128GB DARK GREY

  36,900L

Kodi i Produktit: CEL1073/GR

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelMI 9 LITE
ProcessorQualcomm SDM710 Snapdragon 710 (10 nm) Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 360 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 360 Silver)
Ram6 GB
Info Fingerprint (under display, optical) Fast battery charging 18W
Garanci12 MUAJ
PershkrimFingerprint (under display, optical) Fast battery charging 18W
BrandXIAOMI
DISPLAY6.39 INCH SUPER AMOLED
MEMORY128 GB
CAMERA48MP+8MP+2MP/32MP
Rezolucioni (pixel)1080X2340
Bateria4030 MAH LI-PO
Shko ne krye