XIAOMI MI A2 6/128GB GOLD

  24,400L

Kodi i Produktit: CEL911-G

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelMI A2 6/128GB GOLD
Operating SystemAndroid 8.1 (Oreo), upgradable to Android 9.0 (Pie); Android One
ProcessorOcta-core (4x2.2 GHz Kryo 260 & 4x1.8 GHz Kryo 260)
Ram6 GB
GraphicsAdreno 512
InfoFast battery charging 18W (Quick Charge 3)
Garanci12 Muaj
BrandXIAOMI
SpecifikimeDual SIM
DISPLAY5.99 inch LTPS IPS LCD
MEMORY128 GB
CAMERA12MP + 20MP / 20MP
Prodhimi2018, July
Rezolucioni (pixel)1080 x 2160 pixel
SensorFingerprint (rear-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass
BateriaLi-Po 3000 mAh
Pesha166 g Kg ( Paketim )
LidhjetType-C 1.0
Dimensione158.7 x 75.4 x 7.3 mm
Shko ne krye