XIAOMI POCO F1 128GB BLACK

  36,600L

Kodi i Produktit: CEL1025/B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelPOCO F1 128GB BLACK
ProcessorOcta-core 4x2.8 GHz & 4x1.8 GHz
Ram6 GB
Garanci12 MUAJ
BrandXIAOMI
SpecifikimeDUAL SIM
DISPLAY6.18 INCH 1080 x 2246
MEMORY128 GB
CAMERA12 & 20 MP
Bateria4000 mAh
Shko ne krye