XIAOMI REDMI 7A 32 GB MATTE BLACK

  14,100L

Kodi i Produktit: CEL1043/B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelXIAOMI REDMI 7A
Operating SystemAndroid 9.0 (Pie); MIUI 9
ProcessorOcta-core (2x2.0 GHz Cortex-A53 & 6x1.45 GHz Cortex A53)
Ram2 GB
Garanci12 MUAJ
BrandXIAOMI
SpecifikimeDUAL NANO SIM
DISPLAY5.45" IPS LCD
MEMORY32 GB
CAMERA12 MP/5MP
Prodhimi2019, May
NgjyraBLACK MATTE
MODELREDMI 7A
BateriaLi-Po 4000 mAh
Pesha165g Kg ( Paketim )
Dimensione146.3 x 70.4 x 9.6 mm
Shko ne krye