XIAOMI REDMI 7A 32GB BLUE

  11,700L

Kodi i Produktit: CEL1043-BL

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelREDMI 7A 32GB BLUE
Operating SystemAndroid 9.0 (Pie); MIUI 9
ProcessorOcta-core (2x2.0 GHz Cortex-A53 & 6x1.45 GHz Cortex A53)
Ram2GB
GraphicsAdreno 505
InfomicroSD, up to 256 GB (dedicated slot)
Garanci12 Muaj
PershkrimFast battery charging 10W
BrandXIAOMI
SpecifikimeDUAL NANO SIM
DISPLAY5.45 inch IPS LCD
MEMORY32GB
CAMERA13MP / 5MP
Prodhimi2019, May
Rezolucioni (pixel)720 x 1440 pixel
SensorAccelerometer, proximity, compass
BateriaLi-Po 4000 mAh
Pesha165 g Kg ( Paketim )
Dimensione146.3 x 70.4 x 9.6 mm
Shko ne krye