XIAOMI REDMI 8A 32GB BLACK

  13,500L

Kodi i Produktit: CEL1080-B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelREDMI 8A
Operating SystemAndroid 9.0 (Pie); MIUI 10
ProcessorOcta-core (2x1.95 GHz Cortex-A53 & 6x1.45 GHz Cortex A53)
Ram2 GB
GraphicsAdreno 505
InfomicroSD, up to 512 GB (dedicated slot)
Garanci12 MUAJ
BrandXIAOMI
SpecifikimeDual Sim
DISPLAY6.2 INCH IPS LCD
MEMORY32 GB
CAMERA12MP / 8MP
Prodhimi2019, September
Rezolucioni (pixel)720 x 1520
SensorAccelerometer, proximity, compass
BateriaLi-Po 5000 mAh
Pesha188 g Kg ( Paketim )
LidhjetType-C / Fast battery charging 18W
Dimensione156.5 x 75.4 x 9.4 mm
Shko ne krye