XIAOMI REDMI NOTE 8 4/128GB BLACK

  25,800L

Kodi i Produktit: CEL1078-B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelREDMI NOTE 8 4/128GB BLACK
Operating SystemAndroid 9.0 (Pie); MIUI 10
ProcessorOcta-core (4x2.0 GHz Kryo 260 Gold & 4x1.8 GHz Kryo 260 Silver)
Ram4GB
GraphicsAdreno 610
InfoFront/back glass (Gorilla Glass 5)
Garanci12 Muaj
PershkrimmicroSD, up to 256 GB (dedicated slot)
BrandXIAOMI
SpecifikimeDual SIM
DISPLAY6.3 inch IPS LCD
MEMORY128GB
CAMERA48MP + 8MP + 2MP + 2MP / 13MP
Prodhimi2019, August
Rezolucioni (pixel)1080 x 2340 pixel
BateriaLi-Po 4000 mAh
Pesha190g Kg ( Paketim )
LidhjetType-C / Fast battery charging 18W
Dimensione158.3 x 75.3 x 8.4 mm
Shko ne krye