Monedhë

Kategoritë

2 muaj më parë

Zbulohet data e debutimit të telefonëve të rinj Samsung me ekrane që palosen

Krahas telefonëve pritet një gjeneratë e re orësh inteligjente nga Samsung si Galaxy Watch 5 dhe Galaxy Watch 5 Pro.

Samsung do të mbajë evenimentin e ardhshëm Unpacked më 10 Gusht sipas një imazhi promocional publikuar ditën e sotme në rrjetet sociale.

Fotoja tregon datën dhe një foto të turbulluar të telefonit që mund të jetë Galaxy Z Flip 4.

Ky i fundit pritet të jetë një prej disa pajisjeve që Samsung do të prezanotjë në event. Gjithashtu përflitet për një pajisje të re Galaxy Fold 4.

Krahas telefonëve pritet një gjeneratë e re orësh inteligjente nga Samsung si Galaxy Watch 5 dhe Galaxy Watch 5 Pro.

Pritet që pajisje e prezantuar më 10 Gusht të dalin në shitje më datën 26 të po të njëjtit muaj.

Copyright: © PCWorld Albania

Dil i kënaqur me:

- 28%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Kids E07 Smart Watch

1,790 L
Kurseni: 700 L
- 52%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

TCL Tab 10s, WiFi Only

12,990 L
Kurseni: 14,000 L
- 40%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Game Box Power M3

2,990 L
Kurseni: 2,000 L
- 18%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Apple Airpods Pro with Magsafe Charging Case

23,490 L
Kurseni: 5,000 L
- 5%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

OnePlus 10 Pro

94,990 L
Kurseni: 5,000 L