Të Përdorura

Dell Precision 7540 15″, 32GB, 500GB SSD, Core i7

79,990 L

 

Pajisur me processor Intel® Core™ i7 dhe kartë grafike NVIDIA Quadro RTX 3000 ky laptop premton performancë të jashtëzakonshme. Me një gamë të gjerë të portave dhe 500GB memorje do keni mundësi të realizoni projektet tuaja më lehtë dhe shpejt.

• Intel® Core™ i7-9850H
• 32GB RAM + 500GB SSD
• 15″ FHD Display
• NVIDIA Quadro RTX 3000

Ka stok

SKU: LAP409 Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
DESIGN
Color

Grey

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-9850H

Processor family

9th Generation Intel® Core™ i7 Processors

Processor Frequency

Up to 4.60 GHz

Processor Cache

12 MB

Processor cores

6 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

32GB

Ram Type

DDR4

Memory

500GB SSD

Memory slots

4

SSD Details

M.2 PCIe NVMe Solid State Drive

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

WVA

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA Quadro RTX 3000

Graphics Memory

6GB

On-board Graphics Adapter

Yes

Graphics Memory Type

GDDR6

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Intel® Wi-Fi 6 AX200 2×2 .11ax 160MHz

Ethernet LAN

Integrated 10/100/1000 Gigabit Ethernet

Bluetooth

5.1

PORTS & INTERFACES
Details

1 x Headphone
2 x USB 2.0
1 x Security Lock
1 x RJ-45
1 x Mini Display Port
1 x HDMI
2 x USB Type-C Ports
1 x SD Card
1 x SC Card

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

User-Facing: 720p

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion Polymer (LiPo)

Battery Capacity

97WHr

Number of battery cells

6

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.52 kg

Dimensions

377.6 x 251.3 x 25.9 mm

POWER
AC Adapter Power

180 Watt AC Adapter

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger