Të Përdorura

Dell Precision 7540 15″, 32GB, 500GB SSD, Xeon® E-2276M

89,990 L

 

I projektuar për performancë të shkëlqyer dhe fuqi e cila do kalojë pritshmëritë tuaja Dell Precision 7540 me ekran 15” Full HD është laptopi ideal për këdo. Me karte grafike NVIDIA Quadro RTX 3000 me 6GB dhe processor Intel® Xeon® E-2276M ky laptop do të plotësojë më së miri çdo nevojë qe mund të keni për realizimin e projekteve tuaja.

• Intel® Xeon® E-2276M
• 32GB RAM + 500GB SSD
• 15″ FHD Display
• NVIDIA Quadro RTX 3000

Ka stok

SKU: LAP408 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Xeon® E-2276M Processor

Processor family

Intel® Xeon® E Processor

Processor Frequency

Up to 4.70 GHz

Processor Cache

12 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

6 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

32GB

Ram Type

DDR4

Memory

500GB SSD

Memory slots

4

SSD Details

M.2 PCIe NVMe Solid State Drive

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

WVA

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA Quadro RTX 3000

Graphics Memory

6GB

On-board Graphics Adapter

Yes

Graphics Memory Type

GDDR6

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Wi-Fi 802.11n/ac

Ethernet LAN

Integrated 10/100/1000 Gigabit Ethernet

Bluetooth

4.2

PORTS & INTERFACES
Details

1 x Headphone
2 x USB 2.0
1 x Security Lock
1 x RJ-45
1 x Mini Display Port
1 x HDMI
2 x USB Type-C Ports
1 x SD Card
1 x SC Card

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

User-Facing: 720p

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion Polymer (LiPo)

Battery Capacity

64WHr

Number of battery cells

4

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.52 kg

Dimensions

377.6 x 251.3 x 25.9 mm

POWER
AC Adapter Power

180 Watt AC Adapter

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger