EKRAN ORIGJINAL

Ekran Apple iPhone Xs Max

9,500 L

 

Ekran origjinal me prekje per Apple iPhone Xs Max OLED, ju mundeson te rregulloni iPhone tuaj te thyer apo demtuar sa hap e mbyll syte. Mjaft me ekrane te thyer dhe piksela te demtuar!

 

Duke nderruar ekranin zgjidh keto probleme:

• Siperfaqen e gervishtur ose te thyer

• Panelin OLED te thyer

• Mos funksionimin e prekjes se ekranit

• Piksela te djegur, c’ngjyrosje, zbehje etj

• Ndricimin e ekranit

 

Ka stok

SKU: EIXSMAX Kategori: Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Display Size

6.5"

Color

Black

Condition

Original

Display Type

OLED

Solves the following problems

• Scratched or broken glass
• Cracked OLED
• Unresponsive touch inputs
• Dead pixels, bright spots, discoloration, vertical or horizontal lines
• Non-working backlight

Compatibility

iPhone XS Max

Features

• iPhone XS Max OLED
• 6.5-inchDisplay
• Super Retina HD display
• 1242 X 2688 Resolution

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim