SAPO ERDHI

FD Wireless Mouse M701Y

690 L

 

FD M701Y është një maus me wireless i gjithanshëm dhe efikas me modalitet të dyfishtë, i krijuar për lidhje pa probleme. Me aftësinë për t’u lidhur me dy pajisje njëkohësisht përmes modalitetit të marrësit USB 2.4G dhe modalitetit Bluetooth, ai siguron transmetim të qëndrueshëm për të gjithë kompjuterët me mbështetje USB dhe performancë të qetë me wireless për pajisjet me Bluetooth si telefonat celularë, tabletët dhe laptopët. Mausi përmban një rezolucion të lartë 1500DPI, duke mundësuar pozicionim të saktë dhe të saktë për detyrat e zyrës dhe lojërat. Dizajni i tij i butonit të heshtjes redukton zhurmën e klikimit, duke ofruar një përvojë të qetë si për përdoruesin ashtu edhe për ata përreth tyre.  I projektuar duke pasur parasysh ergonominë, ai siguron një kapje të rehatshme gjatë përdorimit të zgjatur. Mundësuar nga një bateri e vetme AA, FD M701Y është një zgjidhje e besueshme dhe e përshtatshme për përdoruesit për nevoja të ndryshme kompjuterike.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketë:

Përshkrim

 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

M701Y

Color

Black, White

General
Material

Paint + ABS + UV Coating

Connectivity
Dual-mode Connectivity

• 2.4G Wireless
• Bluetooth 3.0
• Bluetooth 5.0

Performance
Tracking Method

Optical

Resolution DPI

1500 DPI

Rate of Return

250Hz

Power
Details

1x AA Battery

Features
Info

• Compatible with Mobile Phones
• Compatible with Tablets
• Compatible with All-in-One Computers
• Compatible with Laptops
• Auto-sleep Mode
• Noiseless Operation for Quieter Use
• Comfortable Ergonomic Design
• Plug and Play
• Intelligent Switching between Bluetooth and 2.4G

Dimensions & Weight
Dimensions

99.1×64.9×36.5mm

Weight

60 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Mouse

1x Receiver

1x Battery