Ofertë!
OFERTA ONLINE

Gaming Desktop 16GB, 1TB SSD, Core i5, Custom Build

129,990 L

Kurseni: 10,000 L

GH-30 Rogue Mid Tower Gaming është një zgjedhje e fuqishme dhe me stil për lojtarët që kërkojnë performancë të lartë. Me mbështetje të ftohësit me ujë, një dizajn agresiv që përmban panele xhami të temperuar dhe ventilatorë të integruar të cilët maksimizojnë rrjedhën e ajrit ftohës. Kombinuar me motherboard Gigabyte B760 Gaming X, procesorin Intel® Core™ i5-14600KF, 16 GB RAM DDR5 dhe një 1TB SSD, ofron një përvojë lojrash me performancë të lartë.

 

• Intel® Core™ i5-14600KF
• 16GB RAM + 1TB SSD
• ASUS Dual GeForce RTX™ 4060 OC Edition
• Water Cooling

Ka stok

SKU: ITD1814 Kategori: , , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
11 g/kg
Brand
Color

Black

Motherboard
Motherboard Details

Gigabyte B760 Gaming X

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-14600KF

Processor Frequency

Up to 5.30 GHz

Processor cores

14 cores

CPU Cooler

Thermaltake TH120 ARGB Water Cooling

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR5 5200MHz

Memory

1TB SSD

MEMORY SLOTS

4 Slots

SSD DETAILS

SSD M.2 1TB KINGSTON NV2 NVME PCIE 4.0 X 4

CARD READER INTEGRATED

No

GRAPHICS
Graphic Card

ASUS Dual GeForce RTX™ 4060 OC Edition

GRAPHICS MEMORY

8GB

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

GDDR6

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Wired

ETHERNET LAN

Realtek® 2.5GbE

PORTS & INTERFACES
DETAILS

1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A port (red)
1 x USB Type-C® port, with USB 3.2 Gen 1 support
1 x USB 3.2 Gen 1 port
5 x USB 2.0/1.1 ports
1 x DisplayPort
1 x HDMI port
1 x RJ-45 port
6 x audio jacks

AUDIO
Audio Details

Realtek® Audio CODEC
High Definition Audio
2/4/5.1/7.1-channel
Support for S/PDIF Out

Power
PSU

Be Quiet! PURE POWER 12 M 750W

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

525 x 625 x 225 mm

Weight

About 8 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x PC

1 x Power Cable

1 x Manual