SAPO ERDHI

HP P27 G5 FHD Monitor 27”

18,990 L

 

Zgjeroni hapësirën e punës dhe rrisni produktivitetin me këtë monitor të mahnitshëm 27” nga HP. Me rezolucion FHD 1920 x 1080 pixels dhe dizajn ergonomik me trup të hollë, peshë të lehtë dhe materiale premium, qoftë nëse punoni nga shtëpia apo zyra do mund të realizoni më tepër çdo ditë.

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
13 g/kg
Brand
Model

P27 G5

Color

Black

Display
Screen Size

27"

Display Type

IPS

Flat / Curved

Flat

Display Size (Diagonal)

68.58 cm (27)

Display Area (Metric)

59.79 x 33.61 cm

Aspect Ratio

16:9

Resolution (Maximum)

FHD (1920 x 1080 @ 75 Hz)

Resolution (Native)

FHD (1920 x 1080)

Resolutions Supported

640 x 480; 720 x 400; 800 x 600; 1024 x 768; 1280 x 720; 1280 x 800; 1280 x 1024; 1440 x 900; 1600 x 900; 1680 x 1050; 1920 x 1080

Pixel Pitch

0.31 x 0.31 mm

Brightness

250 nits

Contrast Ratio

1000:1

Response Time

5ms GtG (with overdrive)

Display Scan Frequency (Horizontal)

30-86 KHz

Display Scan Frequency (Vertical)

48-75 Hz

Tilt

-5 to +20°

VESA Mounting

100 mm x 100 mm

Power supply

100 – 240 VAC 50/60 Hz

Dimension & Weight
Dimension

Dimensions (W X D X H) 61.1 x 5.71 x 36.55 cm
Dimensions With Stand (W X D X H) 61.1 x 19.03 x 43.84 cm

Weight

5.08 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor

1 x Power Cable

1 x HDMI Cable

1 x Manual