Logitech M185 Wireless Mouse

1,190 L

 

Maus Wireless nga Logitech, lidhet shumë thjeshtë me kopjuterin ose laptopin tuaj. Kompakt dhe i rehatshëm. I përshtatshëm për përdorim të përditshem. Sensor të avancuar deri në 1000 DPI. Performancë dhe precizion të lartë.

Ka stok

SKU: DUN1292-GR Kategori: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Grey

Smooth optical tracking

1000 DPI

Buttons

3

Scroll Wheel

Yes, 2D, optical

Battery life

12 months

Battery Details

1 x AA

Connection Type

2.4 GHz wireless connection

Wireless range

10 m

Connect / Power

Yes, on/off switch

System Requirements

Available USB Port
Windows® 10,11 or later
macOS 10.5 or later
Chrome OS
Linux Kernel 2.6+

DImension

99 x 60 x 39 mm

Weight

75.2 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Mouse

Nano receiver

1 AA battery (pre-installed)

User documentation