OFERTA ONLINE

Mi 16-in-1 Ratchet Screwdriver

1,990 L

 

Set kaçavidash 16 në një me dizajn unik dhe shumë praktik. Përbëhet nga material rezistent dhe nuk rrëshket gjatë punës fal mbështjelljes me gomë TPE.

Ka stok

SKU: CNG1819-B Kategori: Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Weight

230g

Maximum torque of ratchet

20 N⋅m

Screwdriver dimensions

144×34×34mm

Extension rod size

110×10×10 mm

Standards implemented

GB/T10635-2013

Screwdriver bit types

C6, 3×L32 mm double-ended bit

Slotted

SL4/SL6

Phillips-head

PHO/PHI/PH2/PH3

Pozidriv

PZI/PZ2

Spline-head

T15/T20/T25/T30

Hex

H3/H4/H5/H6

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Mi 16-in-1 Ratchet Screwdriver ×1

Extension rod ×1

Double-ended bit ×8

User manual ×1