Ofertë!
OFERTA ONLINE

Microsoft Surface Pro 9, 13″, 8GB, 256GB SSD, Core i5

89,990 L

Kurseni: 10,000 L

Performanca e nivelit tjetër, jetëgjatësi baterie. Një tabletë ose një laptop me transportueshmëri të lehtë dhe ultra të hollë. Punoni natyrshëm, shkruani dhe skiconi në një ekran me prekje, ashtu si me stilolaps dhe letër. Surface Pro 9 kombinon fuqinë e një laptopi me fleksibilitetin e një tableti dhe çdo gjë mes tyre, me ekranin e madh me prekje 13 inç. Ky model vjen me procesorët e fundit të i5 gjeneratës 12 dhe grafik të integruar Intel® Iris® Xe Graphics. Peshon më pak se 1 kg kështu që mund ta merrni edhe në çantën tuaj të dorës.

 

• Intel® Core™ i5-1235U
• 8GB RAM + 256GB SSD
• 13” PixelSense™ Flow Display
• Intel® Iris® Xe Graphics

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

QEZ-00001

Announced

2022

DESIGN
Color

Graphite, Platinum, SAPHIRE

Type

2 in 1

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-1235U

Processor family

12th Generation Intel® Core™

Processor Frequency

Up to 4.40 GHz

Processor Cache

12 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

10 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

LPDDR5

Memory

256GB

SSD Details

Removable drive (SSD)

Card Reader Integrated

No

DISPLAY
Screen size

13"

Panel Type

LCD

Aspect Ratio

3:2

Touchscreen

Yes

Display Resolution

2880 x 1920 pixels

Refresh Rate

120Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

Graphics Memory

Shared

Graphics Memory Type

Integrated

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Wi-Fi 6E 802.11ax

Ethernet LAN

N/A

Bluetooth

v5.1

PORTS & INTERFACES
Ports

1x Proprietary (Surface Connect)
1x Proprietary (Surface Keyboard)
2x USB-C (Thunderbolt 4)

AUDIO
Built-in Microphone

Dual Far-Field Studio Mics

Built-in Speakers

2W Stereo Speakers with Dolby Atmos®

CAMERA
Front Camera

10MP front-facing camera with 1080p full HD video

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 11 Pro

KEYBOARD
Keyboard Compatibility

Surface Pro Keyboard
Surface Pro Signature Keyboard
Surface Pro X Keyboard
Surface Pro X Signature Keyboard

BATTERY
Battery Technology

Lithium-ion (Li-Ion)

Battery Capacity

47.7 Wh

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

879 g

Dimensions

28.7 x 20.83 x 1.02 cm

POWER
Adapter Power

65 W

SECURITY
Details

Windows Hello

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Surface Pro 9

1 x Power Supply

1 x Quick Start Guide

 

Garancia e produktit

36 Muaj