SAPO ERDHI

Samsung Galaxy Book3 360 13.3″ Touchscreen, 16GB, 512GB SSD, Core i5

119,990 L

 

Samsung Galaxy Book3 360 është një laptop  fuqishëm i shkallës profesionale e krijuar për produktivitet në lëvizje. Ai përmban një procesor Intel® Core™ i5-1335U të gjeneratës së 13-të, 16 GB RAM dhe një SSD 512GB për performancë të shpejtë dhe efikase. Ekrani me prekje Dynamic AMOLED 13.3″ i laptopit ofron një përvojë shikimi me rezolucion të lartë. Ai përfshin gjithashtu veçori të avancuara të komunikimit dhe bashkëpunimit, të tilla si anulimi i zhurmës nga AI, një kamerë FHD me inkuadrim automatik dhe një sistem altoparlantësh me dy altoparlantë Dolby Atmos. Me portat Thunderbolt 4, mbështetje për Wi-Fi 6E dhe Windows 11 Home, ky laptop ofron lidhje pa probleme dhe një ndërfaqe të thjeshtë për përdoruesit.

 

• Intel® Core™ i5-1335U
• 16GB RAM + 512GB SSD
• 13.3″ FHD Amoled  Touchscreen
• Intel® Iris® Xe Graphics

Ka stok

SKU: DUN2087-GR Modeli: NP730QFG-KA1HK Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Model

NP730QFG-KA1HK

DESIGN
Color

Graphite

Type

2 in 1

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-1335U

Processor Family

13th Generation Intel® Core™ i7 Processors

Processor Frequency

Up to 4.60 GHz

Processor Cache

12 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

10 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

LPDDR4x-SDRAM

Memory

512GB SSD

Memory slots

2 Slots

SSD Details

M.2 PCIe NVMe

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

13.3"

Panel Type

OLED

Aspect Ratio

16:9

HD Type

FHD

Touchscreen

Yes

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

On-board Graphics Adapter

Yes

Graphics Memory Type

Shared

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Wi-Fi 6E (Gig+), 802.11 ax 2×2

Ethernet LAN

N/A

Bluetooth

5.1

PORTS & INTERFACES
Details

1x HDMI
1x Thunderbolt™ 4
1x USB Type-C
1x USB3.2
1x MicroSD Multi-media Card Reader
1x Headphone out/Mic-in Combo

AUDIO
Built-in Microphone

Internal Dual Array Digital Mic

Built-in Speakers

Stereo Speakers ( 2 W x 2 )
Dolby Atmos®

CAMERA
Front Camera

1080p FHD Camera

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Clickpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

61.1 Wh

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.16 Kg

Dimensions

304.4 x 202.0 x 12.9 mm

POWER
AC Adapter Power

65 W USB Type-C Adapter

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Laptop

1x Charger

1x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj