SSD 2.5” InnovationIT Superior Retail

7,490 L12,990 L

 

SSD 2.5” InnovationIT Superior me shpejtësi leximi deri në 550 MB/s dhe shpejtësi shkrimi deri ne 500 MB/s. Është i vogël dhe praktik.  Mund ta merrni kudo me vete dhe do të keni gjithmonë hapsirë për të hedhur materiale të ndryshme.

Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Black

General
Product Type

2.5'' internal SSD
(6.35 cm)

Memory Internal

512GB, 1TB, 2TB

Model

InnovationIT Black

Read Speed

550 MB/s

Write Speed

500MB/s

Type

3D-NAND TLC

Interfaces

SATA 6Gbps

Chip set

3D TLC

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SSD