Thermaltake UX100 ARGB CPU Cooler

1,490 L

 

Ftohësi i CPU-së me ndriçim Thermaltake UX100 ARGB  përmban teh me 9 rrjedhje ajri të lartë, kushinetë hidraulike dhe 16.8 milionë ngjyra të 15 LED ARGB. Ndryshoni lehtësisht efektin e përshtatur të ndriçimit dhe merrni përvojën më të mirë të lojës.

Ka stok

SKU: ECM512 Modeli: CL-P064-AL12SW-A Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

HDD Verbatim Store ‘n’ Go

5,990 L9,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Model

CL-P064-AL12SW-A

HEATSINK MATERIAL

Aluminum Fins

FAN SPEED

1800 RPM

RATED VOLTAGE

12V

START VOLTAGE

6.0 V

RATED CURRENT

0.35 A

POWER INPUT

4.2 W

AIR FLOW

38.82 CFM

STATIC PRESSURE

1.48 mm-H2O

ACOUSTICAL NOISE

26.92 dBA

FAN LIFE TIME

30,000 hours

PIN CONNECT

5V RGB header – 2Pin
2510 – 3Pin

COOLING POWER

65 W

COMPATIBILITY

Intel LGA 1700/1200/1156/1155/1151/1150/775
AMD AM5/AM4/FM2/FM1/AM3+/AM3/AM2+/AM2

DIMENSIONS

122.3 x 122.3 x 66.1 mm

WEIGHT

410g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin