Ofertë!
OFERTA ONLINE

Xiaomi Electric Scooter 4 Pro

59,990 L

Kurseni: 10,000 L

Çdo aspekt i Electric Scooter është ndërtuar duke pasur thjeshtësinë në mendje. Korniza e skuterit, komponentët dhe aksesorët përdorin të njëjtën gjuhë gjeometrike që vendos dobishmërinë dhe përdoruesit në vend të parë. Mjafton një buton për t’i dhënë jetë dhe për ta vën në dispozicionin tuaj. Electric Scooter është prodhuar për t’u dukur dhe ndjerë mirë.

Ka stok

SKU: CNG3377-B Kategori: , Etiketa: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
17 g/kg
Brand
Color

Black

Basic Specs
Max. speed

25km/h (Max speed for each mode: Pedestrian mode: 6km/h; D: 20km/h; S: 25km/h)

General Range

Approx. 55km

Weight

17kg

Max. Climbing Angle

Approx. 20

Braking

E-ABS regenerative anti-lock braking system
Rear dual-pad disc brake

Rated power

350W

Max. power

700W

Max. load

120kg

Rider height

120cm-200cm

Rider age

Age 16-50

Working temperature

-10°C ~ 40°C

Storage temperature

-20°C ~ 45°C

IP Rating

IPX4

Charging time

Approx. 8–9 hours

Battery Specs
Rated capacity

12400mAh/ 446Wh

Charging temperature range

0°C ~ + 40°C

Adapter Specs
Output power

70W

Input current

2A Max

Rated Output

1.7A

Input voltage

100-240VAC

Max Output voltage

42VDC

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 X Xiaomi Electric Scooter 4 Pro 
1 X Power adapter 
1 X T-share Allen Wrench 
1 X Extended nozzle adapter 
5 X Screws 
1 X User manual