5 DITË OFERTA

Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer

3,990 L

 

Tharese flokesh nga Xiaomi. Than floket pa i demtuar ato. Pajisur me teknologjine e cila analizon temperaturen duke mos demtuar skalpin dhe floket. Nuk krijon elektricitet statik. Gjate tharjes se flokut kujdeset qe floku te mos thahet dhe te humbasi shkelqimin. Helike me shpejtesi deri ne 20,000 xhiro per minute e cila prodhon volum ajri deri ne 1.6 meter kub ne minute. Nivel zhurme minimal. Pajisur gjithashtu edhe me mbrojtje ndaj qarkut te shkurter dhe mbinxehjes. Dizajn minimalist dhe e lehte ne peshe. 

Ka stok

SKU: HCM011 Kategori: Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer