SAPO ERDHI

Mcdodo Wireless Charger for Apple Watch

1,490 L

 

Karikues wireless per modelet e Apple Watch. I vogel dhe i pajisur me porte Type-C per tu lidhur me kompjuter, powerbank etj. Eshte i pajisur me mbrojtje nga mbi karikimi dhe ka baze kunder rreshkitjes.

Ka stok

SKU: CNG4907-B Modeli: CH-206 Kategori: Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

CH-206

Color

Black

Materials

Zinc Alloy
ABS

Specifications
Charging Type

Wireless

Interface

Type-C

Input

5V⎓1A

Output

3.5W

Features

• Over-Voltage Protection
• Over-Current Protection
• Over-Temperature Protection
• Over-Power Protection
• FOD Protection
• Short Circuit Protection
• Anti-slip base
• Magnetic

Dimensions & Weight
Dimensions

40 x 28 x 5.5 mm

Weight

20 g

Informacione për paketimin

1x Mcdodo Apple Watch Charger