AOC AMM700 Mouse Pad

1,990 L

 

Sipërfaqja e duhur është thelbësore për të marrë maksimumin nga mausi juaj. Me mikro teksturë sipër dhe bazë gome kundër rrëshqitjes në pjesën e pasme të tij, siguron që të qëndrojë në vend gjatë gjithë kohës. Me 16,8 milion ngjyra të personalizueshme të dritës së pasme RGB ju lejojnë të zgjidhni çfarëdo nuance që preferoni dhe mund ta ndryshoni atë në çdo kohë.  Ky tapet është i përshtatshëm për të gjithë mausat optikë.

Ka stok

SKU: ALB405 Modeli: AMM700 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
TOP MATERIAL

Micro textured cloth surface

BOTTOM MATERIAL

Anti-slip Rubber Base

Color

Black

Size

M

ILLUMINATION

16.8 million colours

LIGHT SYNC FX

Yes

Connectivity information
CONNECTIVITY

Wired USB 2.0

CABLETYPE

Braided Fiber

CABLE LENGTH

1.8 m

Product dimensions and weight
PRODUCT DIMENSIONS (LXWXH)

357 x 256 x 13

PRODUCT WEIGHT

300

PACKAGING DIMENSIONS (LXWXH)

405 x 313 x 25

PACKAGING WEIGHT

589

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mouse pad