Air Case For Macbook Pro 15″

1,500 L

Mbrojtese per Macbook Pro 15’’. Shume e holle dhe e forte. Me vende te caktuara per ventilim dhe me gomine ne menyre qe te mos rreshkase.

Ka stok

Shitur: 1647 copë
SKU: CNT40 Modeli: SPAPMCBK15-02 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim