AOC RGB Wired Gaming Mouse GM300

2,490 L

 

Zemra e çdo mausi lojrash është sensori i tij. Sensori Pixart PMW3327 me 6.200 DPI nuk do t’ju zhgënjejë kurrë dhe i përkthen të gjitha lëvizjet e dorës tuaj në veprime të sakta, duke sjellë fitore në çdo lojë. Ky maus vjen me konponentë nga Kailh, të cilët jo vetëm ofrojnë sens të jashtëzakonshëm klikimi dhe shpejtësi reagimi, por edhe qëndrueshmëri, duke u vlerësuar me 30 milion klikime. Pamja e tij e pastër e bën atë të përshtatet pa probleme me strukturën tuaj ekzistuese, ndërsa forma me veshjen mat UV miqësore për lëkurën ju jep akses të lehtë te 7 butona, duke ju mundësuar të performoni gjithmonë në maksimumin tuaj. Kapni armiqtë në flagrancë ndërsa ata përpiqen t’ju sulmojnë vjedhurazi.

Ka stok

SKU: ALB356 Modeli: GM300 Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Specification
GRIP STYLE

Palm, Claw

SHAPE

Right handed

MOUSE BUTTON TYPE

Kailh

MOUSE BUTTON DURABILITY

30MLRClick

NUMBER OF BUTTONS

7

ILLUMINATION

16.8 million colours

LIGHT SYNC FX

Yes

ON BOARD MEMORY

2 profiles

Polling Rate
SENSOR

Pixart PMW3327

SENSOR TYPE

Optical

DPI

6200 Real DPI

DPI LEVELS

6

IPS

220IPS

ACCELERATION

30G

Connectivity information
CONNECTIVITY

Wired USB 2.0

CABLETYPE

Braided

CABLE LENGTH

1.8 m

Product dimensions and weight
PRODUCT DIMENSIONS (LXWXH)

121 x 64 x 40 mm

PACKAGING DIMENSIONS (LXWXH)

180 x 125 x 55 mm

PRODUCT WEIGHT

131

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x AOC RGB Wired Gaming Mouse GM300

1 x User Manual