Monedhë

Kategoritë

Postimet e fundit

2 muaj më parë

Bëjini sytë katër, nga data 18 deri më 28 Maj

8 muaj më parë

PËR 1 ORË MERR PRODUKTIN NË DORË!

13 orë më parë

Katër detaje që duhet të keni në konsideratë kur blini një smartfon

Ja vlen për tu parë:
- 10%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Amazfit Zenbuds

13,490 L
Kurseni: 1,500 L
- 14%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Apple iPhone XS Max

41,490 L
Kurseni: 7,000 L
- 8%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Laptop Apple Macbook Pro 13″, 16GB, 1TB SSD, M1 (2020)

239,990 L
Kurseni: 20,000 L
- 30%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Apple Airpods Pro with Magsafe Charging Case

24,490 L
Kurseni: 10,500 L
13 orë më parë

Smartfonët e rinj Asus sjellin më shumë fuqi për gaming

13 orë më parë

LED, QLED dhe OLED: Ku ndryshojnë teknologjitë e ekraneve të televizorëve?

13 orë më parë

HBO Max ndërpret produksionet në Evropë

Ja vlen për tu parë:
- 21%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Android TV Box MECOOL CLASSIC KM6

5,490 L
Kurseni: 1,500 L
- 8%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Acer Aspire 3 A315-58-31FZ, 15.6″ FHD IPS, Core i3-1115G4, 8GB, 256GB SSD

54,990 L
Kurseni: 5,000 L
- 6%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Sony Playstation 5 Digital Edition Console

84,990 L
Kurseni: 5,000 L
13 orë më parë

Telefoni i ri i Xiaomi ka një kamër monstër

2 ditë më parë

Hakohen Twitter dhe YouTube të ushtrisë Britanike për të promovuar mashtrime me kriptomonedha

2 ditë më parë

WhatsApp lejon përdoruesit të fshehin statusin online për kontakte specifike

Ja vlen për tu parë:
- 6%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Brother All-in-One Mono Printer DCP-L6600DW

74,990 L
Kurseni: 5,000 L
- 54%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

TCL Tab 10s, WiFi Only

12,490 L
Kurseni: 14,500 L
- 19%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

HP EliteBook 850 G4 15.6″, 8GB, 250GB SSD, Core i5

44,490 L
Kurseni: 10,500 L
- 30%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

TV Lobod 32″ LF32DN5321

15,990 L
Kurseni: 7,000 L
2 ditë më parë

Apple Watch Series 8 do të ketë sensor të temperaturës së trupit

2 ditë më parë

Facebook mbyll portofolin e kriptomonedhave

5 ditë më parë

Pas Instagram, Meta lançon NFT-të në Facebook

6 ditë më parë

Firefox shton një tjetër funksion unik privatësie

6 ditë më parë

iPhone XR mbijeton 10 muaj i zhytur në një lum