Ofertë!
OFERTA ONLINE

Apple iMac 24″ 4.5K, 8GB, 256GB SSD, M3, 8-Core GPU

169,990 L

Kurseni: 30,000 L

Apple iMac 24″ i mundësuar nga arkitektura novator M3, ripërcakton kompjuterin në desktop me CPU-në e tij të integruar, GPU-në dhe Neural Engine në një çip të vetëm me 25 miliardë tranzistorë. Gjurmimi i rrezeve i përshpejtuar nga hardueri ofron performancë të pashoqe për aplikacione dhe lojëra intensive grafike. Ekrani 4.5K Retina, me 500 nits ndriçim dhe teknologji True Tone, shfaq mbi një miliard ngjyra për pamje mahnitëse. Opsionet e lidhjes përfshijnë Thunderbolt 3 me mbështetje USB 4, duke mundësuar lidhje pa probleme me pajisje të ndryshme periferike. Me një dizajn kompakt 11,5 mm të hollë, kamerë Full HD 1080p FaceTime HD, grup me tre mikrofon me cilësi në studio dhe një sistem me gjashtë altoparlantë që mbështet Dolby Atmos, iMac ofron një përvojë të fuqishme dhe zhytëse në kompjuter të përshtatshëm për detyra të ndryshme dhe aplikacione multimediale.

 

• Apple 8-Core M3 Chip
• 8GB RAM + 256GB SSD
• 24″ Retina 4.5K Display
• Apple 8-Core GPU

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketa: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 10%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Apple MacBook Pro 14″, 8GB, 512GB SSD, M3, 2023

179,990 L
Kurseni: 20,000 L
- 9%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Apple MacBook Pro 16″, 36GB, 512GB SSD, M3 Pro, 2023

319,990 L349,990 L
Kurseni: 30,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
6 g/kg
Brand
Color

Blue, Green, Silver

Performance
Processor

Apple M3

CPU

8-Core:
Performance (4 Cores)
Efficiency (4 Cores)

Graphics Type

Integrated

GPU

Apple (8-Core)

Memory Type

Embedded DRAM

Total Installed Memory

8 GB

Display
Panel Type

IPS-Type LCD

Display Size

23.5"

Aspect Ratio

16:9

Resolution

4480 x 2520

Finish

Glossy with Antireflective Coating

Maximum Brightness

500 nits / cd/m2

Refresh Rate

60 Hz

Storage and Expansion
Total Installed Capacity

256 GB

Storage Drive Type

1 x 256 GB / Integrated NVMe SSD

I/O
Inputs/Outputs

2 x USB-C (Thunderbolt 3 / USB4)
2 x USB-C 3.1/3.2 Gen 2

Audio I/O

1 x 1/8" / 3.5 mm Headphone/Microphone Input/Output

Network I/O

1 x RJ45 (Gigabit Ethernet)

Built-In Speakers

6

Built-In Microphones

3

Communications
Wi-Fi

Wi-Fi 6E (802.11ax) with MU-MIMO Support

Bluetooth

5.3

Webcam

User-Facing: 1080p

Keyboard & Mouse
Keyboard

Wireless Chiclet-Style Keyboard

Pointing Device

Wireless Mouse

Security

Fingerprint Reader

Power
Power Supply

143 W with Barrel/Proprietary

AC Input Power

100 to 240 VAC, 50 / 60 Hz

Dimensions & Weight
Dimensions

546.1 x 459.7 x 147.3 mm

Weight

4.48 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x iMac

1x Magic keyboard

1x Magic mouse

1x Power cord

Garancia e produktit

12 Muaj