Ofertë!
OFERTA VETËM ONLINE

Apple Magic Keyboard With Numeric Keypad

19,990 L

Kurseni: 5,000 L

:
:
:

Tastiere per modelet iMac te Apple. Dizajn i vecante plot stil. Me bateri te rikarikueshme, e cila zgjat deri ne nje muaj ose me shume. Lirshmeri ne te shkruar, e rehatshme dhe pa zhurme. Lidhet automatikisht me cdo model iMac. 

Ka stok

SKU: DUN1261-W Kategori: , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 13%
OFERTA VETËM ONLINE
Ofertë!

Apple iMac 24″ 4.5K, 8GB, 256GB SSD, M1 – Green

199,990 L
Kurseni: 30,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

White

Keys
Number of Keys

109

Switch Type

Scissor

Key Rollover

None

Dedicated Multimedia Keys

Yes

Dedicated Macro Keys

None

Connectivity
Connectivity

Wireless

System Connection

USB Type-A

Wireless Connectivity

Bluetooth

USB Ports

None

Audio

None

Charging Input Type

Lightning

Full-Functionality OS Support

Mac

General
Backlight

No

Onboard Memory

None

Built-In Control Device

None

Wrist Rest

None

Power
Maximum Battery Life

1 Month

Dimension & Weight
Dimension

114 x 419 x 10 mm

Weight

410 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Apple Magic Keyboard With Numeric Keypad

1 x Charging Cable