Ofertë!
OFERTA ONLINE

ASUS Monitor TUF Gaming 27″, FHD, 280Hz

34,990 L

Kurseni: 5,000 L

Monitori i lojërave TUF Gaming VG279QM1A ngre shiritin për lojtarët profesionistë me ekranin e tij Full HD 27 inç që vjen me një rezolucion prej 1920×1080 dhe një shpejtësi mbresëlënëse rifreskimi prej 280 Hz, duke ofruar lojë jashtëzakonisht të qetë dhe gjithëpërfshirëse. Me teknologjinë Fast IPS dhe një kohë të shpejtë përgjigjeje prej 1 ms (GTG), ai siguron përgjigje ultra të shpejtë dhe turbullim minimal të lëvizjes, perfekte për skenarët e lojërave me ritëm të shpejtë. I pajisur me teknologjinë ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB Sync), ai eliminon ngecjet duke sinkronizuar ELMB me teknologjitë me shpejtësi të ndryshueshme rifreskimi, duke rezultuar në pamje të mprehta të lojës edhe me shpejtësi të lartë të kuadrove. Duke mbështetur përputhshmërinë FreeSync Premium dhe G-Sync, ai ofron një përvojë lojërash premium, duke mundësuar automatikisht norma të ndryshueshme rifreskimi për lojë pa probleme. Për më tepër, monitori përmban teknologjinë High Dynamic Range (HDR) që mbështet formatin HDR-10, duke përmirësuar zonat e ndritshme dhe të errëta të ekranit për një përvojë më të gjallë dhe gjithëpërfshirëse të lojrave, duke e bërë atë një zgjedhje të shkëlqyer për lojtarët që kërkojnë performancë dhe cilësi të nivelit të lartë.

Ka stok

SKU: ECM686 Modeli: VG279QM1A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
7 g/kg
Brand
Model

VG279QM1A

Color

Black

Display
Panel Size

27"

Aspect Ratio

16:9

Display Viewing Area (H x V)

596.763 x 335.664

Display Surface

Non-Glare

Backlight Type

LED

Panel Type

Fast IPS

Viewing Angle (CR≧10, H/V)

178°/ 178°

Pixel Pitch

0.311mm

Resolution

1920×1080

Color Space (sRGB)

100%

Brightness (Typ.)

250cd/㎡

Contrast Ratio (Typ.)

1000:1

Display Colors

16.7M

Response Time

1ms(GTG)

Refresh Rate (Max)

280Hz

Flicker-free

Yes

Video Feature
Features

• Trace Free Technology
• GameVisual
• Color Temp. Selection
• GamePlus
• HDCP
• Extreme Low Motion Blur
• ELMB Sync
• VRR Technology
• GameFast Input technology
• Shadow Boost
• DisplayWidget
• Low Blue Light

Audio Feature
Speaker

2Wx2

I/O Ports
Ports

DisplayPort 1.4 x 1 (HBR2)
HDMI(v2.0) x 2
USB Hub : 1x USB 2.0 Type-A (Service Port)
Earphone Jack : Yes

Signal Frequency
Digital Signal Frequency

HDMI: 30~255KHz (H) / 48~240Hz (V)
DP: 315~315KHz (H) / 48~280Hz (V)

Power Consumption

20.5W

Power Off Mode

<0.3W

Voltage

100-240V, 50/60Hz

Mechanical Design
Tilt

+20° ~ -5°

Ambient Light Sensor

Yes

VESA Wall Mounting

100x100mm

Kensington Lock

Yes

Dimensions & Weight
Dimensions

61.49 x 45.50 x 21.38 cm

Weight

5.1 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Monitor