Hoverboard Charger

2,000 L

 

Karikues per HoverBoard. Energji dalese 42V deri ne 1.5  A maksimalja. I perbere nga material cilesor dhe shume rezistent.

Ka stok

SKU: CNG685 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Input

100-240VAC 50/60Hz 2A

Output

42V—1.5A Max

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Hoverboard Charger