Ofertë!
3 DITË OFERTA ONLINE

Asus Zenbook 14X 14.5″ OLED Touchscreen, 8GB, 512GB SSD, Core i5

69,990 L

Kurseni: 10,000 L

:
:
:

Zenbook 14X OLED i fuqishëm dhe kompakt është vetëm 1,56 kg, me një dizajn të ri që të lë pa frymë, elegant dhe krejtësisht modern. Do të përjetoni pamje të përsosura nga ekrani 2,8K OLED HDR 16:10 2,8K me prekje, një ekran me saktësi ngjyrash dhe deri në 550 nit që është i Validuar nga PANTONE® dhe ka një gamë të shkallës kinemaje 100% DCI-P3. Procesori i gjeneratës së 13-të Intel® Core™ i5, grafika Intel Iris® Xe, 8 GB RAM dhe 512GB PCIe 4.0 SSD ofrojnë performancë të shkëlqyer dhe ka një bateri afatgjatë 70 Wh. Për audion e jashtëzakonshëme, ekziston një sistem audio Dolby Atmos i mundësuar nga një përforcues inteligjent. Dizajni i përqendruar te përdoruesi përfshin hyrjen me me anë të kamerës, tastierën e re ASUS ErgoSense dhe ASUS NumberPad 2.0 efikas.

• Intel® Core™ i5-13500H
• 8 GB Ram + 512GB SSD
• 14.5″ 2.8K OLED Touchscreen
• Intel® Iris® Xe Graphics

Ka stok

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Model

Q410VA-EVO

Announced

2023

DESIGN
Color

INKWELL GRAY

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-13500H

PROCESSOR FAMILY

13th Generation Intel® Core™ i5 Processors

PROCESSOR FREQUENCY

Up to 4.70 GHz

PROCESSOR CACHE

18 MB Intel® Smart Cache

PROCESSOR CORES

12 Cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

RAM TYPE

LPDDR5

Memory

512GB SSD

SSD DETAILS

M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD

CARD READER INTEGRATED

No

DISPLAY
Refresh Rate

60Hz

Display Size

14.5"

Panel Type

OLED

Aspect ratio

16:10

HD TYPE

2.8K

Display Resolution

2880 x 1800 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel®Iris® Xe Graphics

GRAPHICS MEMORY

Shared

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WI-FI MODEL

Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2 x 2

Bluetooth

5.3

PORTS & INTERFACES
Ports Details

1x USB 3.2 Gen 2 Type-A
2x Thunderbolt™ 4 Supports Display / Power Delivery
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack

AUDIO
BUILT-IN MICROPHONE

Built-in Array Microphone

BUILT-IN SPEAKERS

Smart Amp Technology
Built-in Speaker
Harman/Kardon (Premium)

CAMERA
FRONT CAMERA

FHD camera with IR function to support Windows Hello

SOFTWARE
OPERATING SYSTEM INSTALLED

Windows 11 Home

KEYBOARD
Keyboard details

Backlit Chiclet Keyboard, 1.4mm Key-travel, Support NumberPad

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Integrated Li-ion

BATTERY CAPACITY

Integrated 70WHrs

NUMBER OF BATTERY CELLS

3 Cells

WEIGHT & DIMENSIONS
WEIGHT

1.56 Kg

DIMENSIONS

32.18 x 22.56 x 1.69cm

POWER
AC ADAPTER POWER

TYPE-C, 90W AC Adapter, Output 20V DC, 4.5A, 90W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal

Security
FINGERPRINT READER

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Asus Zenbook

1 x Charger

Garancia e produktit

36 muaj