Ofertë!
OFERTA ONLINE

MSI Pulse 15 15.6”, 16GB, 1TB SSD Core i7

139,990 L

Kurseni: 20,000 L

MSI Pulse 15 është krijuar për lojtarë që janë në kërkim të një eksperience të lëvizshme por të fuqishme të lojrave. Ajo përmban një dizajn të hijshëm dhe të hollë, me fokus në performancën dhe estetikën. Laptopi vjen me një ekran 15.6 inç, me rezolucion QHD dhe shpejtësia e rifreskimit 165Hz. Ky laptop është i pajisur me një procesor Intel Core i7 gjenerata e 13, duke ofruar aftësi me performancë të lartë për aplikacione dhe lojra. Vjen gjithashtu një kartë grafike të dedikuar RTX™ 4060 e cila siguron një lojë të qetë dhe detyra intensive grafike. Për memorie dhe ruajtje, Pulse 15 ka 16GB ram DDR5 dhe 1TB SSD për kohë të shpejta të nisjes dhe akses në ruajtje. Laptopi ka një tastierë me ndriçim të pasmë, duke lejuar lojëra të rehatshme në kushte me dritë të ulët dhe veçori të tjera të orientuara nga lojërat, si një sistem audio me cilësi të lartë dhe ndriçim RGB të personalizueshëm.

 

• Intel® Core™ i7-13620H
• 16GB RAM + 1TB SSD
• 15.6″ QHD Display
• NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 8GB

Ka stok

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
Model

B13VFK-413US

Announced

2023

DESIGN
Color

Black

Type

Gaming Laptop

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-13620H

Processor family

13th Generation Intel® Core™ i7 Processors

Processor Frequency

4.90 GHz

Processor Cache

24 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

10 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR5 5200MHz

Memory

1 TB SSD

Memory slots

2 Slots

SSD Details

NVMe SSD Gen4x4

Card Reader Integrated

No

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

WVA

Aspect Ratio

16:9

HD Type

QHD

Touchscreen

No

Display Resolution

2560 x 1440 px

Refresh Rate

165Hz

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 Laptop GPU

Graphics Memory

8GB GDDR6

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

Wi-Fi Model

Intel Wi-Fi 6 AX201(2*2 ax)

Ethernet LAN

Gigabit Ethernet

Bluetooth

5.2

PORTS & INTERFACES
Details

2x USB 3.2 Gen1 Type-A
1x USB 2.0 Type-A
1x USB 3.2 Gen1 w/DP 1.4 Type-C
1x HDMI v 2.1 8K@60Hz/4K@120Hz
1 Audio Combo

AUDIO
Built-in Microphone

Dual Array

Built-in Speakers

2x Speakers 2W

CAMERA
Front Camera

720p HD Webcam

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Li-Polymer

Battery Capacity

90Whr

Number of battery cells

4-cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.3 kg

Dimensions

35.9 cm x 25.91 cm x 2.7 cm

POWER
AC Adapter Power

240W

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj