OFERTA ONLINE

Blackview Tab A7 Kids 3GB/64GB

8,990 L

 

Blackview Tab A7 Kids transformon mënyrën se si e shikojnë botën fëmijët tuaj me një ekran të mprehtë dhe të dendur me pixel që shpaloset në mënyrë mahnitëse pikërisht para syve tuaj. Me dizajn 10.1 inç, Tab A7 Kids gjeneron një sferë të re grafike të gjallë, ngjyrash të theksuara dhe pjerrësi më të butë për të zgjuar shqisat e fëmijëve dhe për të gjallëruar trupin dhe mendjen e tyre.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

Tab A7 Kids

Color

Blue, Pink

GENERAL
DIMENSIONS

246.5 x 163 x 9.9 mm

WEIGHT

520.5 g

CONNECTIVITY

WiFi

DISPLAY
DISPLAY TYPE

IPS

DISPLAY SIZE

10.1"

DISPLAY RESOLUTION

800 x 1280

PLATFORM
OS

Android 12

CHIPSET

RK3326S

CPU

Quad-core Cortex-A35 up to 1.5 GHz

GPU

Mali-G31MP2

RAM

3 GB

MEMORY

64 GB

CARD SLOT

Yes

CAMERA
MAIN CAMERA

5 MP

SELFIE CAMERA

2 MP

SOUND
LOUDSPEAKER

Stereo Speakers

3.5 MM JACK

No

COMMS
WLAN

802.11b/g/n

BLUETOOTH

v4.2

GPS

No

VENDI I KARIKIMIT

USB Type C

BATTERY

6580 mAh

CHARGING

10 W

SENSORS

Gravity sensor

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Tablet

1 x User Manual

1 x Cable