HAWEEL 28W Foldable Solar Panel Charger

6,990 L

 

Karikuesi me  panel diellor i palosshëm HAWEEL 28W është një pajisje miqësore me mjedisin që shfrytëzon rrezet natyrore të diellit për të karikuar pajisjet tuaja elektronike. Paneli diellor i tij siguron transformim efikas të energjisë dhe dalje të qëndrueshme të tensionit, duke siguruar karikim pa shqetësime për telefonat inteligjentë, tabletët dhe pajisjet e tjera 5V. Mbulesa e fortë PVC e papërshkueshme nga shiu dhe paneli diellor i papërshkueshëm nga uji e bëjnë atë të përshtatshëm për aktivitete në natyrë, duke e mbrojtur atë nga lagështia. Dizajni i tij kompakt dhe i palosshëm shton transportueshmërinë e tij, duke e bërë atë një shoqërues ideal për kamping, shëtitje, pikniqe dhe aventura të tjera. Edhe pse i mungon një bateri e integruar, ky karikues diellor ofron performancë të besueshme nën rrezet e diellit direkte. Pavarësisht nëse jeni duke eksploruar shkretëtirën ose thjesht duke përqafuar një mënyrë jetese të qëndrueshme, ky karikues diellor ofron një zgjidhje të përshtatshme dhe të gjelbër për të qëndruar i lidhur në lëvizje.

Ka stok

SKU: DUN1912-B Modeli: HWL2724 Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

HWL2724

Color

Yellow

General
Material

PET, PVC fabric

Energy

28W

Solar Panel
Type

Imported Sunpower solar panel

Efficiency

Highly Efficient Solar Power Transformation

Panel Voltage

Stable Voltage Output

Output
Output Port

2x USB-A

Output Voltage

5V

Output Current

2.9A Max

Compatibility

Suitable for Smartphones, Tablets, and other 5V Devices

Design
Casing

Rugged Rainproof PVC Casing

Solar Panel Protection

Watertight Design for Outdoor Moisture and Eain Protection

Foldable

Compact and Lightweight Foldable Design for Portability

Usage
Charging Method

Solar Charger Without Power Storage Function, Charges Devices Under Sunshine

Charging Time

Depends on Sunshine Brightness

Additional Usage

Can be Paired with a PowerBank for Better Performance in Low Light Conditions

Dimensions & Weight
Dimensions

Folded : 79 x 28.5 cm
Unfolded : 28.5 x 16.5 x 2.5 cm

Weight

500 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HAWEEL 28W Foldable Solar Panel Charger

1 x User Manual