Redmi Power Bank Fast Charger

3,990 L

 

PowerBank 20.000mAh nga Xiaomi ka nje kapacitet ne dalje prej 12.4W(5.1V – 2.4A) deri ne 18W (12V – 1.5A). Mundeson karikim te shpejte dhe karikim te disa pajisjeve njekohesisht.

Ka stok

SKU: HCM002 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Battery type

Lithium-ion polymer battery

Battery Capacity

20000 mAh

Nominal capacity

12000mAh (5.1V / 3.6A)

Input interface

micro-usb / USB-C

Output interface

2 x USB-A

Input parameters

5V = 2.1A 9V = 2.1A 12V = 1.5A

Single port output

5.1V = 2.4A

Output parameters

9 V = 2 A max. 12V = 1.5 to max

Dual port output

5.1V = 3.6A Product

Size

154×73.6×27.3mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim