SAPO ERDHI

Ilyama Monitor ProLite T2735MSC, Touchscreen, 27”

14,990 L

 

E dimë të gjithë sa e lodhshme është puna me orë të tëra para ekranit për sytë. Reduktimi i dritës blu duke përshtatur ndriçimin dhe temperaturën do ti ndikojë më pak sytë dhe puna do të jetë më pak e lodhshme. Gjithashtu mundësia e komandimit përmes prekjes na lehtëson shpesh herë bashkuar me teknologjinë AMVA+ e cila mundëson ngjyra të pastra dhe imazhe në tërësi më cilësore. Të gjitha këto dhe shumë veçori të tjera  i zotëron monitori T2735MSC nga Ilyama. Me dizajn ergonomik dhe qëndrueshmëri maksimale, një monitor i jashtëzakonshëm i cili do e bëjë punën tuaj më të lehtë dhe të kënaqshme.

Ka stok

SKU: MON135-B Modeli: T2735MSC-B2 Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
9 g/kg
Brand
Model

T2735MSC

Color

Black

Best for

Business

Display
Screen Size

27"

Panel

AMVA+ LED

Resolution

1920 x 1080 px

Aspect ratio

16:9

Panel brightness

300 cd/m²

Static contrast

3 000:1

Advanced contrast

12M:1

Response time (GTG)

5ms

Viewing zone

horizontal/vertical: 178°/178°, right/left: 89°/89°, up/down: 89°/89°

Colour support

16.7mln

Horizontal Sync

24 – 80kHz

Pixel pitch

0.311mm

Touch
Touch technology

projective capacitive

Touch points

10

Connectors
Analog signal input

VGA x1

Digital signal input

DVI x1
HDMI x1

Audio output

Mini jack x1
Speakers 2 x 2W

USB HUB

x2 (v.3.0)

Mechanical
Tilt angle

15° up; 70° down

VESA mounting

100 x 100mm

Power
Power supply unit

internal

Power supply

AC 100 – 240V, 50/60Hz

Power usage

36W typical, 0.5W stand by, 0.5W off mode

Dimensions & Weight
Dimensions

672.5 x 419 x 50mm

Weight

8.2 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Monitor