Të Përdorura

Dell Latitude 5480 14″, 8GB, 256GB SSD, Core i5

30,990 L

 

Latitude 5480 është i vogël, kompakt dhe shumë funksional. Vjen me kapacitet të madh baterie e cila do ju mundësojë të punoni të qetë për orë të tëra me vetëm një karikim. Ky model fuqizohet nga proccesor Intel® Core™ i5-6300U dhe grafikat HD 520 po nga Intel.

• Intel® Core™ i5-6300U
• 8GB RAM + 256GB SSD
• 14″ IPS FHD Display
• Intel® HD Graphics 520

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
DESIGN
Color

Black

TYPE

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-6300U

PROCESSOR FAMILY

5th Generation Intel® Core™ i5 Processors

PROCESSOR FREQUENCY

2.4GHz Up to 3.0GHz

PROCESSOR CACHE

3 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram type

DDR3

Memory

256GB SSD

Memory Slots

1x SO-DIMM

SSD DETAILS

M.2 PCIe NVMe

CARD READER INTEGRATED

Yes

DISPLAY
Display Size

14''

PANEL TYPE

IPS

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

FHD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 520

GRAPHICS MEMORY

Shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WI-FI model

IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n

ETHERNET LAN

Yes

Bluetooth

V4.1

PORTS & INTERFACES
Details

1. Audio Combo Jack, 2. USB 3.0 with Powershare, 3. VGA, 4. Nobel Wedge lock slot, 5. RJ 45, 6. External SIM tray (optional), 7. HDMI, 8. USB 3.0, 9. Power, 10. Display Port Over Type C; optional Thunderbolt3™, 11. USB 3.0, 12. SD slot

Audio
BUILT-IN MICROPHONE

Yes

BUILT-IN SPEAKERS

2 x 2W speakers

Camera
FRONT CAMERA

HD Camera

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

No

POINTING DEVICE

Touchpad

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Integrated Lithium Ion

BATTERY CAPACITY

68 Wh

NUMBER OF BATTERY CELLS

3

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.60 kg

Dimensions

22.45mm x 333.4mm x 228.9mm

Power
AC Power adapter

65 W

SECURITY
Fingerprint reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop
1 x Charger