SAPO ERDHI

JBL Tune 770NC Wireless Headphones

9,990 L

 

Kur muzika juaj është e ndezur, asgjë tjetër nuk ka rëndësi. Kufjet me wireless JBL Tune 770NC Adaptive Noise Cancelling e përmbushin këtë premtim gjatë gjithë ditës dhe më gjatë, duke ju kursyer zhurmat e padëshiruara. Me deri në 70 orë jetëgjatësi baterie, do të kaloni lehtësisht një javë të ngarkuar me përdorimin e tyre dhe do të keni ende mjaft JBL Pure Bass Sound për të kaluar fundjavën. Dhe nëse keni nevojë për një rimbushje të shpejtë, 5 minuta ju japin 3 orë më shumë muzikë. I lehtë dhe i palosshëm, JBL Tune 770NC mund të lidhet gjithashtu me dy pajisje Bluetooth® njëkohësisht, kështu që nuk do të humbisni kurrë një telefonatë ndërsa shikoni një film në tabletin tuaj. Me aplikacionin falas JBL Headphones, ju mund ta përshtatni tingullin sipas shijes tuaj.

Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

Tune 770NC

Color

Purple, Black, Blue, White

General Specifications
Driver size (mm)

40

Number of Microphones

1

Audio Specifications
Driver Sensitivity at 1kHz/1mW (dB)

100

Dynamic Frequency Response Range

20 Hz – 20 kHz

Impedance

32 ohms

Connection Specifications
Bluetooth

5.3

Bluetooth Profiles

A2DP v1.4, AVRCP v1.6.2, HFP v1.8

Bluetooth Frequency

2.4 GHz – 2.4835 GHz

Bluetooth Transmitted Modulation

GFSK, π/4 DQPSK , 8DPSK

Bluetooth Transmitter Power

< 10 dBm (E.I.R.P)

Battery
Charging Time

2 H

Maximum Play Time

70 H

Features
Adaptive Noise Cancelling

Yes

Charging cable

Yes

Detachable Cable

Yes

Foldable

Yes

Audio cable

Yes

Voice Assistant integration

Yes

Built-in Microphone

Yes

Hands Free Call

Yes

JBL Pure Bass Sound

Yes

Multi-Point Connection

Yes

Wireless

Yes

Over-ear

Yes

Bluetooth

Yes

Dimensions & Weight
Dimensions

Ear Cup External Height (cm) 7
Ear Cup External Width (cm) 7
Ear Cup Internal Height (cm) 9.3
Ear Cup Internal Width (cm) 7.6
Audio Cable Length (m) 1.2

Weight

232 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x JBL Tune 770NC headphones

1 x USB-C Charging Cable

1 x Detachable audio cable

1 x Warranty/Warning

1 x QSG