True Wireless Earbuds Haylou T19 White

3,990 L

 

Haylou T19 jan kufjet më të reja pa kabull të Haylou. Ato jan të pajtueshme me kodekët aptX dhe AAC Lossless për cilësinë e zërit Hi-Fi. Do të keni mundësi të dëgjoni muzikë  dhe të bëni telefonata me cilësi të shkëlqyer edhe në mjedise të zhurmshme. Reduktimi i zhurmës në dy drejtime duke përdorur teknologjinë Array NC Tech me katër mikrofona bën të mundur uljen e nivelit të zhurmës. Këto kufje mund të përdoren gjithashtu në lojëra.

SKU: CNG1527-W Modeli: Haylou T19 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Bluetooth

V5.0

Wearing Type

In-ear TWS Bluetooth Earbuds

Weight

4g

Size

18.34 x 30.65 x 40.05 mm

Microphone

Yes

Bluetooth profiles

HFP / A2DP / HSP / AVRCP / APTX

Communication distance

10m (barrier-free and open environment)

Headphone charging time

About 2 hours

Continuous use time

Approx. 30hr (with charging case)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Haylou T19 TWS Bluetooth Earbuds
1 x Charging Box
1 x USB Charging Cable
1 x English Manual