Ofertë!
OFERTA ONLINE

JBL Xtreme 3 Portable Bluetooth Speaker

24,990 L

Kurseni: 5,000 L

Boks me  Bluetooth nga JBL, me bas te fuqishem dhe audio me kualitet te larte. Bateria e madhe mundeson deri ne 15 ore kohe degjimi por mund ta perdorni edhe per te karikuar pajisje te tjera. I forte dhe rezistent ndaj ujit, e bejne perfekt per tu perdorur ne cdo ambjent. 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: , , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
6 g/kg
Brand
Color

Grey, Black, Blue, Squad

Speaker System
Power Output

100 W

Drivers

2 x 2.76" / 70 mm Woofers
2 x 0.79" / 20 mm Tweeters

Passive Radiators

2

Frequency Response

53.5 Hz to 20 kHz

Signal to Noise Ratio

>80 dB

Microphone
Built-In Mic

No

Bluetooth Connectivity
Bluetooth

5.1

Supported Bluetooth Profiles

A2DP 1.3
AVRCP 1.6

NFC

No

Transmitter Power

12 dBm

Bluetooth Transmitter Modulation

π/4 DQPSK, 8DPSK, GFSK

Additional Wireless Connectivity
Radio Tuner

Mo

Wired Connectivity
Outputs

1 x USB Type-A (Power)
1 x USB Type-C (Power)

USB Power Output

5 VDC at 2.5 A (Maximum Combined)

Battery
Battery Chemistry

Lithium-Ion

Expected Battery Life

15 Hour

Physical
Memory Card Slot

No

IP Rating

IP67

Dimensions (W x H x D)

11.73 x 5.4 x 5.24" / 297.87 x 137.08 x 133.06 mm

Weight

4.03 lb / 1.83 kg

Additional Features

• Designed to Provide Big Sound
• Up to 15 Hours of Playtime
• Waterproof, Dustproof Design
• Bluetooth Wireless Streaming
• Shoulder Strap with Built-In Bottle Opener
• PartyBoost Pairing
• Power Up with the Built-In Powerbank
• 36.3Wh battery
• USB-A output of up to 2 A; USB-C output of up to 1.5 A
• Maximum total continuous USB output of 2.5 A

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim