Marshall Woburn II BT

70,200 L

Woburn II kap notat e larta qartesisht, perballon basin me lehtesi. Dy Tweeter 1 inch dhe dy SubWoofer 5.25 inch te cilet jan te fuqizuar secili me amplifikatore D me total fuqie 110 watt. Kutia e perbere prej druri mundeson ze natyral dhe te ngrohte. I pajisur me celsa ne menyre qe te ndryshoni basin ose zerin sipas deshires.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketë:

Përshkrim

Informacion shtesë

Brand
Color

Black, Stone Gray, White

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim