Ofertë!

L05 Extended Bluetooth Selfie Stick

2,500 L

Kurseni: 990 L

Mbajtëse celulari dhe shkop selfie. Rrotullohet 360 gradë duke ju mundësuar kapjen e fotove dhe videove nga çdo kënd. Lidhet me Bluetooth version 4.0 dhe mund ta palosni e ta merrni me vete kudo.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 26%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Action Camera Handheld Gimbal

12,490 L
Kurseni: 4,500 L

Fully Folding Selfie Stick

2,200 L2,290 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Black

Bluetooth

4.0

Support Remote Control

Yes

Weight

360 g

Folded Length (mm)

310

Max Extened Length (mm)

1490

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x selfie stick

1 x Manual